Тихий сум, квіти, свічки і небесні ліхтарики - кіровоградці вшановують роковини розстрілів на Інститутській(ФОТО)

  • Друк
  • Email

Перші роковини жорстоких розстрілів на вулиці Інститутській - жах, що увійшов в наше життя в минулому році і не покидає донині, нашаровуючи нові й нові масиви болю. Сьогодні в День Небесної Сотні, кіровоградці спорадично і організованими групками приходили вшанувати загиблих Героїв, приносили квіти і свічки, подовгу вдивлялись в обличчя на імпровізованому пам'ятнику, молились, просили пробачення, думали. 

О 17.00 розпочався молебен, який провели служителі УПЦ КП, єпископ Марк виголосив навпрочуд проникливу і глибоку, але коротку проповідь в якій застеріг, що сама лише загибель Небесної Сотні не зробить змін. Зміни повинні здійснювати всі ми для того, щоб подібного не повторювалось для того, щоб заверилась війна, для того, щоб наблизити час становлення справедливого і процвітаючого суспільства в нашій країні.

 

 

Координатор Кіровоградського Євромайдану - Сергій Михальонок, закликав до єдності і оголосив хвилину мовчання, після цього відбулось покладання квітів до пам'ятника Небесній Сотні.

О 19.00 на заклик студентки Вікторії Гапоненко  кіровоградці востаннє цього дня зібрались разом, щоб запустити  небесні ліхтарики, як символ невинних душ праведників, які з дерев'яними щитами йшли під кулі снайперів, з вірою, що правда за ними і вона переможе.

Світло, що перемагає темряву і холод  - є символом Револції Гідності, яка триває й нині набуваючи інших форм і виявів.

Останнє редагування П'ятниця, 20 лютого 2015 23:45
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація