Про бойове хрещення кіровоградського 34-го батальйону розповів вже легендарний в підрозділі боєць "Кіпіш" (ВІДЕО, ФОТО)

  • Друк
  • Email

На сторінках нашого сайту ми неодноразово розповідали про звитяги та, на жаль, трагічні моменти бойового шляху кіровоградського 34-го мотопіхотного батальйону, який виконував бойове завдання в районі Горлівки, Дебальцевого та Дзержинська. Хлопці наразі перебувають поза зоною АТО, в постійному місці дислокації в Кіровограді. Триває кропітка робота по відновленню пошкодженої в боях техніки, доліковуються поранені бійці.

 

Під час перебування в частині нам вдалося поспілкуватися з вже легендарним бійцем батальйону Олексієм Мусієнком на прізвисько "Кіпіш".

Невеличкий на зріст хлопчина, з чарівною посмішкою та добрими очима, соромлячись розповідав нам про свій перший бій, в якому його було поранено. Це було перше бойове хрещення 34-го батаьйону, який незадовго до того прибув на виконання бойового завдання в зону АТО.

Олексій був водієм автомобіля, і щодня перевозив мобільну групу бійців батальйону. За його словами, у нього була одна з найкращих машин в підрозділі.

"На під'їздах до Дзержинська стояв блок-пост ДНР", - розповідає вояка. - "Ми їхали займати позицію, і потрапили прямо на цей блок-пост, почалася перестрілка".

Згадуючи в розповіді свого ротного, який загинув в тому бою, Олексій робить паузу на декілька секунд, і схвильовано торкається рукою щоки...

Продовжуючи оповідати, боєць 34-го батальйону постійно показує місця, де був обстріляний автомобіль.

"Автомобіль тоді сильно обстріляли. Командир відділення Сашко, який сидів поряд зі мною був відразу поранений в ногу і руку прямо в салоні авто", - згадує той день доброволець. - "Я почав відстрілюватись прямо з кабіни у вікно. Потім вистрибнув з автівки, і вступив в бій".

Олексій оповідає, що бій був страшний, сепаратисти зайняли позиції з різних сторін, і вели інтенсивний бій стрілковою зброєю. Загалом в кабіні його автівки нарахували 21 отвір від куль.

"Біля колеса мене поранило в коліно, і в руку. Куля пройшла крізь пальці і застрягла автоматі", - розповідає боєць показуючи руку. - "Коли я вже не міг рухатися, мене витягнув побратим Коля Буряк, спасибі йому, схопив за бронежилет і затягнув в зеленку. Вже коли повертався БМП, мене забрали звідти".

Врешті решт, батальйон той бій виграв, і зайняв блок-пост. А невдовзі, українські війська взяли Дзержинськ. 

 

Після поранення на машині Олексія жовтою фарбою написали КІПІШ.

"Це мій позивний, мене в батальйоні всі знають, як "Кіпіш", - з посмішкою говорить Олексій.

Дивіться докладніше розповідь бійця 34-го батальйону на відео нашого кореспондента нижче.

 

Зазначимо лишень, що Олексій вже одужав після поранення, і готовий далі захищати рідну землю. На жаль, його легендарний автомобіль наразі закріплений за іншим бійцем, але всі в батальйоні пам'ятають, що це легендарний автомобіль Кіпіша.

Читайте також: Кіровоградському 34-ому мотопіхотному батальйону для відновлення техніки терміново потрібно як мінімум 150 тисяч гривень (ФОТО, ВІДЕО)

Останнє редагування Вівторок, 10 лютого 2015 22:34
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація