Кіровоградському 34-ому мотопіхотному батальйону для відновлення техніки терміново потрібно як мінімум 150 тисяч гривень (ФОТО, ВІДЕО)

  • Друк
  • Email

Кіровоградському 34-ому мотопіхотному батальйону, який повернувся в кінці грудня з-під Горлівки терміново потрібна фінансова допомога для відновлення пошкодженої техніки. Підрозділ перебував в гущі війни з липня місяця, і неодноразово був обстріляний ворожою артилерією. Кіровоградські бійці також брали участь у звільненні Дзержинська, і не випускали протягом свого перебування там, сепаратистів з Горлівки.

Загалом, за час несення служби в зоні АТО батальйон втратив 13 бійців, 60 було поранено.

Читайте також: Кіровоградський 34-ий мотопіхотний батальйон повернувся додому після п'ятимісячного перебування в зоні АТО (ФОТО, ВІДЕО)

За словами командира батальйону полковника Дмитра Красильникова, майже 100% техніки, яку хлопці пригнали з місць виконання бойового завдання, потребує ремонту. А відновити її потрібно, як говорить комбат 34-го "в лічені дні".

"Міноборони покриває ремонт лише 10% техніки", - з сумом констатує факт полковник Красильников. - "Адже ми не залишали там свою техніку, забрали всю, по-максимуму. Та, яка була не на ходу, везли сюди тралами".

Користуючись нагодою, Дмитро Сергійович звернувся до всіх небайдужих підприємців з проханням про допомогу, адже, батальйон ремонтує техніку лише завдяки спонсорським коштам, та тим, які збирає волонтер "Української Варти" Борис Смалиус. За його словами, цього вистачає на мілкий ремонт та технічне обслуговування техніки, а такі речі, як заміна двигунів потребують значних коштів.

На гострій необхідності коштів також наполягає волонтер ініціативної групи людей "Українська варта" Борис Смалиус. Завдяки йому, близько 20-ти одиниць техніки 34-го батальйону наразі вже ремонтуються. Волонтер звернувся до Кіровоградської обласної ради, і за сприяння голови ради О. Чорноіваненка, батальйону було надано декілька баз для ремонту техніки. На одну з таких - базу "Об'єднаного автогосподарства медичних закладів" вдалося потрапити і нашому кореспонденту.

Читайте також: Волонтер "Української варти" доставив кіровоградським добровольцям в зоні АТО позашляховик (ФОТО)

"Один БРДМ ми вже відремонтували, а наразі вже пригнали на ремонт другий", - розповідає начальник підприємства анатолій Московець. - "Також зараз в наших боксах ремонтують два Зіли та Урал 34-го мотопіхотного батальйону".

За його словами, над ремонтом техніки працюють слесарі підприємства та водії, які знаходяться не на виїзді.

Анатолій Олексійович продемонстрував кореспондету сайту "Перевесло" блок двигуна, який було виведено зі строю одним потрілом. Куля пройшла крізь нього навиліт.

Як стверджує Борис Смалиус, для того, щоб привести до ладу техніку батальйону потрібно не менше 150-ти тисяч гривень.

"Як би воно банально не звучало, все впирається в кошти", - стверджує волонтер Борис.

Читайте також: Борис Смалиус: Прийшов час брати відповідальність на себе. Дати собі відповідь: що я конкретно сьогодні зробив, щоб Україна була трохи кращою державою (ФОТО)

Редакція нашого сайту, користуючись нагодою, закликає всіх небайдужих підприємців-меценатів допомогти 34-ому мотопіхотному батальйону "поставити на колеса" свою техніку, адже, саме завдяки таким героїчним підрозділам збройних сил України, північний агресор ще не топче землю під Вашими вікнами.

Бажаючі допомогти можуть звертатися до волонтера Бориса Смалиуса, тел. 050 624 70 21, або ж перерахувати кошти можна на платіжну картку організації "Українська варта" в ПриватБанку - 5168 7423 4840 7465 на ім'я Смалиус Борис.

Останнє редагування Понеділок, 09 лютого 2015 22:25
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація