34-ому мотопіхотному батальйону потрібна допомога по відновленню техніки

  • Друк
  • Email

Про це кореспонденту сайту "Перевесло" розповіли волонтери ініціативної групи людей "Українська варта", які опікуються підрозділом.
Волонтери розповіли, що понад 50 одиниць техніки, яка прибула з місця дислокації батальйону в зоні АТО, потребує ремонту. І відновити її потрібно до того, як бійців знову відправлять воювати. Волонтери звертаються до всіх небайдужих мешканців Кіровоградщини з проханням допомогти.
Перерахувати кошти можна на платіжну картку організації "Українська варта" в ПриватБанку - 5168 7423 4840 7465 на ім'я Смалиус Борис.

Нагадаємо, 34-ий батальйон тероборони був сформований в Кіровограді на початку літа, і прийняв присягу 8 червня. Після цього бійців відправили в зону АТО в район Горлівки, де воїни мужньо тримали підходи до міста і брали участь у звільненні Дзержинська. За час виконання бойового завдання в зоні АТО батальйон втратив 12 бійців, 63 було поранено.

29 грудня основна маса бійців батальйону прибула додому у відпустку. Кіровоградці урочисто зустрічали їх біля входу у військову частину.

Читайте також: Кіровоградський 34-ий мотопіхотний батальйон повернувся додому після п'ятимісячного перебування в зоні АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Останнє редагування П'ятниця, 30 січня 2015 16:57
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація