Кіровоградський 34-ий мотопіхотний батальйон повернувся додому після п'ятимісячного перебування в зоні АТО (ФОТО, ВІДЕО)

  • Друк
  • Email

Сьогодні ввечері, після декількох відтермінувань часу прибуття, в Кіровоград таки повернулись бійці 34-го мотопіхотного батальйону. Понад сотня військовиків, що виконували бойове завдання в зоні АТО з середини червня під'їхали до КПП 50-го окремого навчального загону спеціальної підготовки, що по вул. Дворцовій, 2 на своїй техніці, де їх вже чекали близько двох сотень родичів, друзів та небайдужих містян з державною символікою, жовто-блакитними кульками та квітами.

 

Зустрічаючі скандували біцям 34-го батальйону "Герої!!!", а родичі кидалися обіймати рідних прямо в салони автівок.

Заїхавши на територію частини, бійці вийшли на КПП для шикування, де їх привітали голова Кіровоградської ОДА С. Кузьменко та голова обласної ради О. Чорноіваненко. Після привітань від очільників області хлопці нарешті змогли потрапити в обійми своїх рідних та друзів.

Проте, не вся колона військових змогла дістатися до міста. Частина бійців через негоду залишилась біля Дніпропетровська, а частина, неподалік Олександрії. За наявною нам інформацією, до одних вже їде машина з Кіровограда, а решта перечекають негоду.

34-ий батальйон тероборони був сформований в Кіровограді на початку літа, і прийняв присягу 8 червня. Після цього бійців відправили в зону АТО в район Горлівки, де воїни мужньо тримали підходи до міста і брали участь у звільненні Дзержинська. За час виконання бойового завдання в зоні АТО батальйон втратив 12 бійців, 63 було поранено.

Останнє редагування Понеділок, 29 грудня 2014 23:23
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація