Чотирьом сім'ям загиблих кіровоградців-Героїв АТО вручили ключі від квартир (ФОТО)

  • Друк
  • Email

Сьогодні в стінах Кіровоградської міськради відбулася зустріч в.о. мера Івана Марковського та голови ОДА Сергія Кузьменка з сім'ями загиблих учасників АТО.
Чиновники привітали сім'ї героїв-кіровоградців з прийдешнім Новим роком, і вручили подарунки.

Очільник облдержадміністрації вручив ордери та ключі від квартир чотирьом вдовам Героїв, а саме, Тетяні Коваленко, Шершень Антоніні, Катерині Гаркавенко та Тетяні Сабаді.

"Немає сьогодні подарунка, який би Вас втішив, немає ніяких виплат, які б зарадили Вашому горю", - сказав очільник ОДА, звертаючись до родичів загиблих. - "Але сьогодні держава повинна і зобов'язана тримати слово та виконувати зобов'язання перед своїми Героями".

Секретар мміськради, в.о. мера міста Іван Марковський, в свою чергу, вручив сім'ям пакунки з солодкими подарунками до Нового року, а також проїздні квитки, щоб родичі Героїв мали змогу безкоштовно пересуватись в громадському транспорті.

"Перед Вами двері міськради завжди відкриті", - запевнив Іван Марковський. - "Не потрібно записуватись на прийоми, і все таке. В будь-який час, ми чекаємо на Вас з будь-якою проблемою чи проханням".

Останнє редагування П'ятниця, 26 грудня 2014 12:29
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація