На Кіровоградщині діяла низка нелегальних букмекерських контор

  • Друк
  • Email

На Кіровоградщині працівники міліції припинили діяльність трьох букмекерських контор, повідомили редакції сайту "Перевесло" в СЗГ УМВС України в Кіровоградській області.
У правопорушників вилучено 28 плазмових панелей, 7 серверів, 3 термінали та грошові кошти на суму понад 4 тисячі гривень.
Об’єкти грального бізнесу розташовувалися на перших поверхах житлових будинків та займали частину невеличкого кафе. Серед відвідувачів були лише постійні клієнти.
Візит працівників управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в області став й справді неочікуваним як для адміністраторів закладів, так і для трьох відвідувачів. Громадяни якраз були заняті тим, що вносили грошові ставки на окремі спортивні події, щиро вірили в те, що гроші, можливо, їм таки виплатять.
Сума ставки починалася від 5 гривень готівкою, однак при бажані «клієнта» могла сягнути однієї тисячі і більше.
У результаті перевірки правоохоронці з’ясували, що діяльність букмекери здійснювали незаконно. Увесь «процес» відбувався під виглядом державної лотереї, що зі слів відвідувачів і переконувало їх у його законності.
У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України «Заняття гральним бізнесом», в результаті проведених з дозволу суду обшуків працівниками міліції було вилучено 28 плазмових панелей, 7 серверів, 3 термінали та гроші.
Згідно з санкцією статті за такі кримінальні правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від 10 тисяч до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацію грального обладнання.

Останнє редагування П'ятниця, 19 грудня 2014 10:31
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація