Герої АТО отримають посилки та листи від олександрійських моделей

  • Друк
  • Email

Вихованці олександрійської школи моделей «Ольга» зібрали посилку для військових, котрі захищають нашу країну на Сході, пише alnews.com.ua.

Колектив не зміг залишитися осторонь подій на Сході України. Саме тому і виникла ідея зібрати посилку для військових у зоні АТО аби хоч якось підтримати наших героїв.

Діти готувалися до збору посилки заздалегідь. На заняттях з дизайну малювали малюнки, де зображували мирні домівки, неймовірно гарні українські краєвиди та обличчя щасливих людей. На майстер-класах з журналістики дівчата писали солдатам листи, де були слова вдячності за героїзм та побажання, аби війна скоріше закінчилась і солдати повернулися додому живими та здоровими.

До вашої уваги кілька листів від вихованців та керівника школи моделей «Ольга»:

Дорогі захисники!
Я живу у маленькому містечку Олександрія, Кіровоградської області. Ще минулої осені я навіть уявити не могла, що моя доля так швидко зміниться і мені кожен день потрібно буде думати про своє майбутнє. Я знаю про Вас не багато, але я бачила по телебаченню жахливі умови, в яких ви мешкаєте, знаю також те, що вам завжди не вистачає їжі та теплого одягу.
Ви - наші захисники. Ви - наша надія. Саме від кожного з вас залежить чи побачать маленькі дітки, які щойно народились, своє майбутнє, чи зможемо ми жити спокійно, без вибухів і страху за життя.
Завдяки вам, ми живемо у спокої і я ще не чула пострілів і вибухів і сподіваюсь, що їх ніколи не почую. Я дуже вдячна за те, що ви є і ви боретесь. Я вірю в вас і пам’ятайте, ми чекаємо вас і морально я завжди поруч з вами.
Дякую за надію, свободу і захист, просто дякую...
Ірина Безус, учениця школи моделей «Ольга»

Дорогие наши солдаты!
Мы знаем, что вы находитесь в горячих точках Украины. Все люди за вас переживают. Мы всегда рады помочь вам. Я думаю, что вы вернетесь живыми и здоровыми. Я хочу, чтобы война закончилась и на улицах был мир. Спасибо вам за то, что вы есть!
Ксения Огиенко, ученица школы моделей «Ольга»

Дорогі вйськовослужбовці!
Я дуже вдячна за те, що ви нас захищаєте. Ми розуміємо, що вам дуже тяжко, що ви недоїдаєте, недосипаєте. Я пишу цей лист, бо я небайдуже ставлюсь до того, що ви за нас воюєте, щоб ми жили у мирі.
Зараз розповім вам трішечки про новини. В Олександрії зробили реконструкцію фонтану, що на площі Леніна. Тепер вночі фонтан яскраво сяє та біля нього грає музика. Біля фонтану зробили нові доріжки, поставили нові лавки. Тепер фонтан дуже гарний і біля нього люблять гуляти олександрійці.
Я дуже хочу, щоб війна закінчилася і ви повернулися додому. Повертайтеся скоріше в Олександрію. Ми вас дуже чекаємо та любимо!
Для вас я написала цей вірш.
Ти – мій герой, солдате
Ти чуєш десь гранати
Бахкають далеко,
А ти сидиш в окопі.
Я знаю – це не легко.
Ти – мій герой, солдате,
Звертаюсь я до тебе.
Я знаю - буде спокій,
В моїй найкращій нені.
Скільки людей померло,
Але я вірю в тебе.
Бо ти - моя опора,
Мій друг та вірний нені.

Аделіна Ніколайченко, учениця школи моделей «Ольга»

Дорогие наши герои!
Я обращаюсь к Вам с большой благодарностью и уважением. Совсем недавно я и не думала, что судьба так повернется. Вы - настоящие защитники нашей страны. Я знаю, что вам нелегко. Вы боретесь за то, чтобы ваши дети и внуки, проснувшись, увидели солнце.
Радует то, что мир не без добрых людей. Ради спасения раненых открывают счета для сбора денег и волонтеры делают все возможное, чтобы им помочь.
Карина Володько, ученица школы моделей «Ольга»

Уважаемые мужчины!
В преддверии новогодних праздников хочу пожелать вам главное: быть здоровыми, непобедимыми, вернуться в свои семьи, к родным и близким целыми и невредимыми.
Ваша смелость и мужество дает нам веру в то, что победа в ближайшее время за нами. Наша Украина станет обновленной, единой, мирной и процветающей державой.
Спасибо вам, герои, за то, что вы есть!
Елена Лафа, руководитель школы моделей «Ольга»

Окрім листів, колектив школи моделей «Ольга» зібрав продукти харчування для військових. Діти приносили з дому хто що міг. Серед гостинців для військових: печиво, чай, мед, варення, макаронні вироби, крупи. Зібрану посилку колектив передав в Координаційний центр волонтерів. А волонтери відвезуть її в зону АТО.

Останнє редагування Неділя, 14 грудня 2014 11:03
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація