Студенти та викладачі КДПУ ім. В. Винниченка зустрілись з "кіборгами" 3-го полку спецпризначення-своїми випускниками (ВІДЕО)

  • Друк
  • Email

На факультеті історії та права КДПУ ім. В. Винниченка відбулася зустріч студентів і викладачів із випускниками факультету, військовослужбовцями третього Кіровоградського полку спецпризначення, воїнами АТО Ярославом Бирсою, Ярославом Сторчаком, Євгенієм Сушковим.

Слово надавалося кожному із солдатів, які завітали до рідного факультету. У своїх розповідях вони поділилися враженнями про перші бої, стан сучасної української армії, висловилися з приводу конфлікту, через який солдати вимушені захищати свою Батьківщину. Не дивлячись на жахіття, які пережили молоді хлопці протягом останніх півроку, вони не втратили духу, залишились щирими патріотами і справжніми чоловіками.

Біденко Наталія Іванівна, заступник декана з виховної роботи, виразила щиру вдячність і віддала честь нашим студентам-воїнам, побажала їм міцного здоров’я і довгого, не нужденного життя. Студенти і викладачі, які прийшли на зустріч (до речі, аудиторія не вмістила всіх бажаючих) мали змогу задати питання солдатам, серед яких були і питання про озброєння, і прохання надати аналіз політичній ситуації у зв’язку зі зміною складу законодавчого органу шляхом виборів, і запитання про харчування нашої армії, про сприйняття наших солдат жителями Донецької і Луганської областей, про фактори, що підтримують військовий дух. Військові охоче відповідали на питання, спілкувалися з аудиторією, розповідали окремі історії із життя «на лінії вогню».

Потім всі присутні вшанували пам'ять загиблих солдатів, синів України хвилиною мовчання. Кафедра правознавства подарувала хлопцям сертифікат на купівлю термобілизни, а керівництво факультету від імені студентів заохотило їх грошовою підтримкою, до якої мали змогу долучитись всі небайдужі студенти.

У кінці зустрічі всі охочі мали змогу сфотографуватись з нашими героями, людьми, які присвячують життя захисту нашої Батьківщини і кожної родини від війни.

Джерело

Останнє редагування Четвер, 11 грудня 2014 09:18
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація