Дух воїна виховують з юності. В Кіровограді пройшли змагання з дзюдо до Дня Збройних Сил

  • Друк
  • Email

Представницькі юнацькі змагання з дзюдо – Відкриту першість ОКДЮСШ «Ніка» з дзюдо серед юнаків 2004-2006 років народження, присвячену Дню збройних сил України 6 грудня приймав Кіровоград. Більшості українським дзюдоїстам дані традиційні змагання відомі під назвою «Сніжинка». Нинішнього року  турнір змінив назву та був присвячений Дню збройних сил України та нашим захисниками в зоні АТО.
На татамі у спортивному залі «Енерго-спорт» змагалися 207 спортсменів 20 команд, що представляли Кіровоградську область, Дніпропетровськ, Красноармійськ (Донецька обл.), Комсомольськ, Кременчук (Полтавська обл.), Харків, Запоріжжя.
Під час відкриття до присутніх звернувся старший тренер області з дзюдо Сергій Нечмоня, який побажав  всім учасникам бути сильними, здоровими, рости справжніми захисниками України, готовими в будь-який момент боронити територіальну цілісність від посягань агресора. Завітав на змагання і боєць вже легендарного третього полку спеціального призначення, учасник АТО. Від голови обласної федерації Андрія Табалова йому вручили спеціальний подарунок – планшет, що допомагатиме нашому захиснику під час виконання своїх службових обов’язків. 
Наскільки патріотичними та свідомими українцями ростуть юні дзюдоїсти, можна було переконатися під час виконання державного гімну України, який всі учасники співали разом у великому багатоголоссі.
Боротьба за нагороди велася у двох вікових групах та 16 вагових категоріях. Найкращі спортсмени отримали дипломи, кубки, медалі. 

 

Детальніше

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація