У Великій Северинці одружився "кіборг" з 3-го полку спецпризначення (ФОТО, ВІДЕО)

 • Друк
 • Email

Наприкінці минулого тижня в селі Велика Северинка, що неподалік Кіровограда, одружився спецпризначенець з 3-го окремого полку Олександр Лесик. Саме для цього "кіборга" на короткий термін відпустили з зони АТО у відпустку.
 

Молодята побралися у місцевому будинку культури, звідки вони відразу вирушили на символічну весільну фотосесію.

 Не зважаючи на морозну зимову погоду, всім було тепло та затишно, адже посмішка красуні-дружини Ані осяяла все навкруги.

Олександр виконує наразі бойове завдання в районі Донецького аеропорту, і незабаром знову відправиться захищати Україну від посягань північного агресора.


Від імені редакції сайту "Перевесло" вітаємо молодят, і бажаємо мирного безхмарного неба над головою, достатку та злагоди у сімейному житті, а найголовніше - щоб новоспечений глава сім'ї виконав своє бойове завдання і повернувся з війни неушкодженим. Слава Україні!

Останнє редагування Понеділок, 08 грудня 2014 16:18
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

3 коментарі

 • Коментувати Анна та Олександр Лесик Субота, 13 грудня 2014 22:18 Автор Анна та Олександр Лесик

  Дякуємо!!!

 • Коментувати паша... Понеділок, 08 грудня 2014 16:38 Автор паша...

  Непотрібно цього пафосу. Хлопці повинні бути живими.Припиніть війну, виведіть їх з того триклятого аеропорту.Таке враження, що ті жирні жопи поставили на них, як на коней.Їх дітей нема там і близько Уявіть, що такі хлопці гинуть, і в них навіть дітей не народиться.А скільки вже сиріт! Припиніть війну.Хай він пощезне той донбас.Ті тварюки продались за шматок путінської ковбвси і лягли під чеченців.А кращі хлопці гинуть, так мало , ще чекають мобілізацію Перевірте, чи хоч один родиі можновладців загинув?

 • Коментувати ..гость. Понеділок, 08 грудня 2014 16:36 Автор ..гость.

  СОВЕТ ВАМ И ЛЮБОВЬ,БЕРЕГИ СЕБЯ СЛУЖИВЫЙ!!!СЛАВА УКРАИНЕ!!!

Додаткова інформація