Кіровоград. Шикарні хороми головного рятувальника області генерала Федорчака вразили містян (ВІДЕО)

 • Друк
 • Email

Народні люстратори Кіровоградщини знайшли особняк головного МНСника області Віктора Федорчака.
Згідно з декларацією про доходи - працює за голу зарплату. Ось, правда, побачене активістами і знімальною групою "Інтера" доводить: живе Федорчак на сотні тисяч доларів!
Про економічне диво місцевого масштабу - докладніше.

- Кіровоград, район Лісопаркова, сосновий ліс, поруч озеро. Тут особняки - один шикарніше іншого. Потрапити сюди складно: вулиця закривається на ковані ворота.
Знімальна група разом з місцевими активістами довго чекала, щоб прорватися слідом за авто мешканців району. Вдалося.
І ось: дуже високий паркан, за ним видніється двоповерховий будинок з рубленого дерева: дорого і з розмахом. І гостям тут явно - не раді!

Пройти далі і потрапити всередину не вдалося. Активісти стверджують: це будинок головного МНСника області - Віктора Федорчака.

І дійсно, згідно з документами, в 2008 році депутати міськради виділили тут ділянку землі людині саме з таким прізвищем.

"Це держслужбовець з такими хоромами, з такими статками. Дивлячись на хороми ці тепер розумію, чому вони так один одного захищають.", - говорить Олексій Цокалов, фермер.

На своїй посаді Віктор Федорчак - з 2007 року. Згідно з декларацією, головний рятувальник Кіровоградській області за минулий рік отримав сто сорок сім тисяч гривень доходу.
А цей будинок експерти вже оцінили мінімум в три мільйони гривень. Швидше за все, бюджетних, припускають активісти.
На них і розжилися, поки місцевим МНС, а нині - держслужбі з надзвичайних ситуацій допомагали усім світом.

"МНС просило у нас як два ската, якщо не бензин, то масло поміняти в машині. Але те, що я побачив у керівника обласного, їх генерала, які статки... Зараз я вже замислююся, чи буду допомагати, буду платити, як вони просять ", - каже Василь Скляренко, підприємець.

Як можна при скромній офіційній зарплаті відбудувати такий шикарний особняк? Ми хотіли особисто поцікавитися у генерала Віктора Федорчака. Сьогодні він був на роботі.
Але як тільки ми попросили дати інтерв'ю - різко пішов на лікарняний, так би мовити занедужав. Як тільки видужає, запитаємо. А заодно і лікарів - чим він так різко захворів.

 

Олена Бринза, Володимир Кувакін, Подробиці, телеканал "Інтер"

Останнє редагування Неділя, 07 грудня 2014 10:58
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

6 коментарі

 • Коментувати пенсіонер Вівторок, 09 грудня 2014 21:39 Автор пенсіонер

  А нам пропонують звітувати про нещасні 12 тисяч гривень, зібрані людиною протягом років - при купівлі ну дуууже дорогої речі, при тому, що ця людина не є держслужбовцем. Нормально?

 • Коментувати Гість Понеділок, 08 грудня 2014 22:27 Автор Гість

  Хата як у івано-франківського мнсника Мусіловського. Тільки в нього в водоохоронній зоні ріки.

 • Коментувати Евгений Понеділок, 08 грудня 2014 00:27 Автор Евгений

  А это чей домик? Соседи Федорчака. Некая Диана Штейнберг http://vk.com/didi4ka защищала своего дядю. Фотографии в альбоме «Кировоград» на Яндекс.Фотках
  https://img-fotki.yandex.ru/get/6844/201937439.5/0_10ecac_ddb05fd3_L.jpg
  https://img-fotki.yandex.ru/get/6828/201937439.5/0_10ecaf_7c0a5415_L.jpg

 • Коментувати Евгений Понеділок, 08 грудня 2014 00:26 Автор Евгений

  А это чей домик, соседи Федорчака. Некая Диана Штейнберг http://vk.com/didi4ka защищала своего дядю. Фотографии в альбоме «Кировоград» на Яндекс.Фотках
  https://img-fotki.yandex.ru/get/6844/201937439.5/0_10ecac_ddb05fd3_L.jpg
  https://img-fotki.yandex.ru/get/6828/201937439.5/0_10ecaf_7c0a5415_L.jpg

 • Коментувати Центр Неділя, 07 грудня 2014 12:28 Автор Центр

  3,14-н-доса на палю! майно громаді!

 • Коментувати Lion Goat Неділя, 07 грудня 2014 11:32 Автор Lion Goat

  А зачем "спрашивать"?! Сажать без суда и следствия, не ошибутся! На таких "чесних держслужбовцях", которые "как рабы на галерах пашут" печати негде ставить. Тут и к гадалке не надо ходить!
  У нас в Украине давно назрело время со всеми подобными мразями у власти разобраться по румынскому образцу: выводить во дворики их владений, кабинетных схронов и от имени народа расстреливать! не надо никакой люстрации, вся остальная недобитая нечисть быстро, собрав манатки, слиняет кто куда за бугор. Преимущественно их всех приютит сразу же хуйлоПутин, а там и обберёт до нитки.
  Только таким макаром мы очистим свою Украину, иначеуже никак нельзя!

Додаткова інформація