Версія для друку

Кіровоградські волонтери переодягли свій намет згідно зимового періоду. Збір допомоги воїнам АТО триватиме і в морози (ФОТО, ВІДЕО)

Цього тижня в Кіровоград завітали справжні зимові морози, і для волонтерів, що проводять на площі Богдана Хмельницького збір допомоги кіровоградським воїнам АТО постало питання утеплення пункту збору. Намет, що стояв до цього не був пристосований до таких холодів, тому було вирішено його змінити.
За допомогою Управління ДСНС у Кіровоградській області, волонтерам змінили намет на більш теплий, обладнаний двома "буржуйками". Відтепер, відчайдухам-волонтерам не страшні ніякі морози, адже новий намет складається з трьох шарів і спеціально розрахований на зимовий період.

Читайте також: Коштовний дальномір, декілька вантажівок речей та продуктів, господарський реманент - такий результат третього дня спільної акції волонтерів у Кіровограді (ФОТО)

Читайте також: Кіровоградські школярі відвідують волонтерський намет і бажають допомагати воїнам АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте також: 10 тис. гривень з Москви для української армії, 17-річна дівчина, що хотіла здати кров для солдат: кіровоградські волонтери розповіли про перший тиждень своєї спільної інтерактивної акції (ВІДЕО)

Читайте також: Без права на слабкість. Жіночі обличчя кіровоградського волонтерського руху (ФОТО)

вірна подруга волонтерів - Маша

 

Отже, збір допомоги нашим землякам-героям на площі Богдана Хмельницького триватиме і далі.
Нагадаємо, спільну акцію волонтерів розпочали ще 11 листопада.

Останнє редагування Неділя, 07 грудня 2014 09:18
Loading...