Кіровоградський 34-ий мотопіхотний батальйон вступив у бій під Дзержинськом. Троє бійців сильно поранені

  • Друк
  • Email

2 грудня позиції кіровоградського 34-го мотопіхотного батальйону біля міста Дзержинськ були атаковані сепаратистами та військами Російської Федерації.

За повідомленнями джерел у 34-му батальйоні, збройне формування бандитів з окупованої Горлівки, атакували 1-й блокпост батальйону. По добровольцях було відкрито снайперський вогонь, однак жоден з бійців не постраждав, повідомляється на сторінці батальйону в мережі Фейсбук.

На допомогу оборонцям блокпосту висунувся загін бійців батальйону. По дорозі на блокпост терористи обстріляли транспорт військових, нав'язавши їм бій. Вступивши в перестрілку з бойовиками, вояки відтіснили їх з зайнятих позицій та змусили відступити.

Це вже не перша атака бандитів з "ДНР" на Дзержинському напрямку. Раніше потужне угруповання терористів намагались атакувати місто, але потужний вогонь української артилерії та складена робота бійців 34-го, 1-го та 25-го батальйонів призвели до тотального розгрому ворога.

Однак, цей бій дався нелегко. В ході сутички троє добровольців дістали важкі поранення в наслідок обстрілу з підствольних гранатометів. Один солдат отримав сильне поранення обличчя. Наразі бійці доставлені у шпиталь і з ними працюють медики.

Замполіт батальйону Марат Сулейманов повідомляє, що ситуація залишається напруженою. Ворог продовжує посилювати горлівське угруповання терористів, та періодично веде обстріл блокпостів. Потужні сили ДНР у окупованій Горлівці становлять серйозну загрозу для 34-го батальйону, що в разі наступу окупантів може опинитись у котлі. Позиції бійців надто сильно розтягнуті, і вони відчувають нестачу у бронетехніці.

Останнє редагування Четвер, 04 грудня 2014 00:28
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація