За «Пригодами Копієчки та її друзів» спостерігали юні читачі (ФОТО)

  • Друк
  • Email

20 листопада у відділі дитячого та сімейного читання обласної бібліотеки для дітей ім. А.П. Гайдара відбулося театралізоване дійство «Пригоди Копієчки та її друзів» у рамках проекту «Азбука Бізнесу для малюків».

Учасниками свята стали юні користувачі бібліотеки: Кузьменко Ілля, Мефодюк Ольга, Вавіліна Владислава, Томаз Варвара та Кузнєцова Анна учениця Кіровоградської музичної школи № 3, солістка ансамблю естрадного співу «Нота мрії», під керівництвом  Тимофієва О.К.

На захід завітали учні початкових класів гімназії ім. Т.Г.Шевченка та НВК «Кіровоградського колегіуму».

Головна героїня - Копієчка потрапляє в місто, де панує злий Жаднюга. Вона знайомиться з хлопчиком Іллею та дівчатками Олею і Владою, які розповідають їй про злодіяння Господаря міста. Копієчка вирішує допомогти друзям побороти Жаднюгу та влаштувати для дітей справжнє довгоочікуване свято.

Маленькі користувачі разом з героями вистави вчилися бути заощадливими, тому що гроші з неба не падають і порухом чарівної палички в гаманці не з’являються. А найбільш допитливі мали змогу взяти додому книги, що розповідають про історію грошей та знайомлять з купюрами різних країн.

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація