10 тис. гривень з Москви для української армії, 17-річна дівчина, що хотіла здати кров для солдат: кіровоградські волонтери розповіли про перший тиждень своєї спільної інтерактивної акції (ВІДЕО)

  • Друк
  • Email

Вже понад тиждень кіровоградські волонтери з різних організацій, об'єднавши зусилля, проводять інтерактивний збір допомоги воїнам АТО-землякам з різних підрозділів.


За цей період було здійснено декілька поїздок, під час яких волонтери доставили в різні підрозділи зібрану в Кіровограді допомогу. Минуло вже понад сім днів від початку акції, а кіровоградці продовжують активно нести все необхідне і фізично допомагати в наметі.


Також, за перший тиждень акції сталося багато цікавих та зворушливих історій. Так, за словами волонтерів, до намету приніс 10 тис. гривень мужчина, який повідомив, що ці кошти передав його брат із Москви, а одного дня, до пункту збору допомоги воїнам АТО прийшла 17-річна дівчинка зі словами "у мене нічого немає, можна я вам здам свою кров?"...


А от активіст волонтерського намету Богдан, не стримуючи емоцій та не церемонячись з "епітетами" висловився з приводу поведінки переважної більшості молоді.
Детальніше дивіться у відеосюжеті кореспондента нашого сайту:

Останнє редагування П'ятниця, 21 листопада 2014 00:49
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація