Маленьке село з великим серцем. Як школярі та дорослі з Вишняківки допомогу воїнам АТО збирали (ВІДЕО, ФОТО)

  • Друк
  • Email

В Україні триває війна. Нажаль, більша частина населення так і не розуміє цього до кінця... За статистикою, в Україні, безпосередньою допомогою армії займається лише 2% людей. Решту воно як би не обходить. Це є сумно, м'яко кажучи. Але ці сумні моменти зневіри враз зникають, коли бачиш, таких людей, як мешканці села Вишняківка Кіровоградського району.
 

В понеділок, 17 листопада, пополудні на телефон нашого кореспондента надійшов дзвінок від завуча з виховної роботи Вишняківської загальноосвітньої школи Руслана Сергійовича Синєока, і той повідомив, що в селі, за ініціативи голови сільської ради Шевченка Віктора Миколайовича відбувається збір допомоги воїнам АТО, а також, під керівництвом директора Вишняківської загальноосвітньої школи Мазуріка Андрія Миколайовича, завуча з виховної роботи Руслана Сергійовича Синєока (тобто, його жsmiley) та завуча Руденкової Анни Михайлівни в школі відбувається щорічний благодійний ярмарок, на якому цього року збирають кошти, знову ж таки, для наших воїнів.

Пан Руслан звернувся до нас з проханням скоординувати його з волонтерами, які безпосередньо допомагають героям АТО, що  і було зроблено в лічені години. Вже о 15.00 до Вишняківки їхала Газель, щоби доставити на склад зібране добро. Організувати автомобіль змогла волонтер Інна Колпак, одна з тих невтомних активісток, які вже тиждень збирають допомогу на площі Богдана Хмельницького в Кіровограді.
Директор школи та викладачі особисто допомогли завантажити зібрані овочі, консервацію, смалець та речі в автівку.

збір допомоги серед мешканців села

 

шкільна ярмарка

 

Також педагоги передали нашому кореспонденту малюнки, аплікації та вірші, написані учнями школи, і понад три тисячі гривень, що назбирали небайдужі селяни та школярі на ярмарку.

завантаження зібраного

 

передача зібраних коштів

 

Хотілося б зупинитися на тому, що приготували маленькі українці з Вишняківської школи. Побажання, вірші, малюнки та аплікації, що були з любов'ю зроблені для воїнів, розчулять найчерствіше серце.

Все передане було успішно вивантажене на складі волонтерів, і незабаром відправиться в зону АТО. Кошти були передані волонтерці організації "Українська Варта" Юлії Мартинюк, яка повідомила, що ця сума буде додана до тих, коштів, що волонтери збирають на коштовний приціл нічного бачення для кіровоградського 34-го мотопіхотного батальйону.


Волонтери передавали велику подяку мешканцям села Вишняківка та школярам, голові сільської ради Шевченку Віктору Миколайовичу, директору Вишняківської загальноосвітньої школи Мазуріку Андрію Миколайовичу, завучу з виховної роботи Руслану Сергійовичу Синєоку та завучу Руденковій Анні Михайлівні,  і запевнили, що саме такі щирі небайдужі люди стимулюють їх до подальшої плідної роботи. Активісти села, в свою чергу, заявили, що продовжать збір допомоги, і надалі будуть передавати все необхідне нашим хлопцям для перемоги.

Хотілося б зазначити, що населення Вишняківки трохи більше 450-ти чоловік, а в школі начається 53 учні. Це феноменальні та неймовірні люди, яким ми низько вклоняємся, аж до землі.

зібране у Вишняківці - вже на складі волонтерів

Останнє редагування Четвер, 20 листопада 2014 23:40
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

1 коментар

Додаткова інформація