«Лялькові зустрічі» відбудуться в бібліотеці для дітей

  • Друк
  • Email

18 листопада о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться творча зустріч з акторами Кіровоградського академічного обласного театру ляльок «Лялькові зустрічі».
18 листопада 14годині запрошуємо всіх охочих користувачів у відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам здійснити історичний екскурс «Пам'ять вулиць». Під час екскурсу, ви дізнаєтесь багато цікавих фактів та легенд, пов’язаних з нашим рідним містом та його історією.
Якщо ви ще й досі не познайомилися з творами відомого українського письменника Ярослава Стельмаха, то ви надзвичайно багато втратили. Але не журіться і, головне, не гайте часу. Краще приєднуйтеся до голосного читання книги автора «Голодний злий і дуже небезпечний». Зустріч відбудеться 19листопада о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання.
Якщо ви вірите в дива та бажаєте дізнатися багато нового та цікавого про гроші, тоді 20 листопада о 14 годині завітайте до відділу дитячого та сімейного читання та візьміть участь у театралізованому дійстві «Пригоди Копієчки та її друзів».
20 листопада 14годині у відділі підліткового читання та інформаційно – консультативних послуг користувачам буде проведено годину пам’яті «Українське обличчя голоду», на якій ви познайомитесь з трагічними сторінками історії нашого народу. Чекаємо всіх бажаючих.
Проект «Сучасна бібліотека – сучасні послуги»:
18 листопада о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання пройде знайомство дітей з друкованим дитячим журналом, з CD та електронною версією в Інтернеті «Разом з Пізнайком до країни Знань».
20 листопада о 14.30 у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться знайомство з пошуковими системами Інтернету «Комп’ютерний мегаполіс».

  В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.
Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою» спільно з Кіровоградським відділенням Всеукраїнської Академії Універсології Сімейним Монтессорі центром «Ладушки».
 Працівники відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів запрошують всіх бажаючих кожної третьої неділі місяця 12 до 14 години завітати на недільний бібліотечний атракціон «Усмішка». На вас чекають конкурси, загадки, вікторини, ігри, мультфільми, караоке, а також незабутня зустріч з клоунами Мрійничком та Веселункою!
 

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація