В Маловисківському районі посадовцями районного управління юстиції допускались факти накладення стягнення на соціальну допомогу дітей

  • Друк
  • Email

Посадовими особами відділу державної виконавчої служби Маловисківського районного управління юстиції допускаються факти накладення стягнення на соціальну допомогу дітей, повідомили редакції сайту "Перевесло" в прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

Так, в ході перевірки прокуратурою Маловисківського району встановлено, що державним виконавцем в зв’язку з виконанням зведеного виконавчого провадження накладено арешт на всі кошти боржника, в тому числі і на рахунок, згідно якого мати отримує пенсію по втраті годувальника на утримання неповнолітнього сина.
У зв’язку з накладенням арешту на даний рахунок, дитину фактично було позбавлено засобів до існування.
Реагуючи на вказані порушення, прокурором району невідкладно скеровано до суду позовну заяву з вимогою зняття арешту з рахунку. Судом позов задоволено, матері виплачено заборговані кошти соціальної допомоги на неповнолітнього.
Впродовж року прокурором Маловисківського району виявлено ще 3 аналогічні факти. У всіх випадках місцевим судом задоволено позовні вимоги прокурора, що зрештою стало підґрунтям для поновлення прав 11 дітей та повернення матерям соціальної допомоги на їх утримання на загальну суму близько 23 тис. грн.

Останнє редагування П'ятниця, 14 листопада 2014 16:19
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація