"16 листопада переважаючі сили терористів хочуть захопити Костянтинівку", - "замполіт" 34-го мотопіхотного батальйону

  • Друк
  • Email

Останні події остаточно довели, що так зване "припинення вогню" було для терористів можливістю дочекатись нових "гумконвоїв" з Росії, та у кілька разів посилити свої позиції. Аналогічна ситуація мала місце навесні, коли воїни кіровоградського 34-го батальйону вже готувались до тріумфального прориву в Горлівку, повідомляється на сторінці Батальйон "Батьківщина" в соцмережі Фейсбук. Тоді перемозі завадило "перемир'я", під час якого, бойовики в день та вночі зводили укріплення та посилювали позиції.

У зв'язку з нагальними намірами терористів перейти у повномасштабний наступ, 34-ий добровольчий батальйон проводить заходи зі зміцнення блокпостів та оборони сусідніх міст. Про це повідомив замполіт батальйону Марат Сулейманов, який також звітував про нові атаки бойовиків на блокпости та знищення ворожого угруповання під Дзержинськом.

"Минулої ночі з нами навіть не було зв'язку", - стверджує Сулейманов. - "Всі мобільні пристрої було вимкнено, аби запобігти координації ворожої артилерії. Всю ніч по кожному блокпосту "Батьківщини" працювали системи залпового вогню "Град", а пізніше і "Смерчі". Попри шквальний вогонь ворожої артилерії, який тривав всю ніч, ми не зазнали жодних втрат. За це можемо дякувати лише Богові та професіоналізму наших вояків".

Після відведення 93-ї аеромобільної бригади, тил батальйону залишився абсолютно беззахисним. Сулейманов наголошує, що в разі масштабного наступу під Горлівкою утвориться котел, в який потраплять 34-й, 25-й та 1-й батальйони. Попри це, бійці активно готуються до оборони. Завдяки активному сприянню добровольців та їх координації, а також солдатам 25-го та 1-го батальйонів, під Дзержинськом було знищено угруповання терористів. Більше 20 чоловік та 10 одиниць техніки були знищені української армією. Дана група готувалась до захоплення міста Дзержинськ, що було звільнене 34-им бат-ом ще на початку АТО. Після рішучої атаки українців залишки бойовиків відступили від міста.

"Ми маємо інформацію, що 16-го числа вищим командуванням бандитських формувань ДНР встановлена задача увірватись в Костянтинівку та захопити контроль над містом", - повідомляє Сулейманов. - "В зв'язку з цим ми готуємось до оборони позицій та очікуємо масованої атаки ДНР з боку Горлівки".

Нагадаємо, що за останніми даними, лише в Горлівці командування ДНР розмістило більше 20 танків, 30 БТР а також 4000 найманців серед яких росіяни з терористичної бригади "Оплот" - елітного підрозділу терористів. Ці сили значно переважають вояків батальйону, як за чисельністю так і за наявністю військової техніки.

Останнє редагування П'ятниця, 14 листопада 2014 15:07
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація