Волонтер "Української варти" доставив кіровоградським добровольцям в зоні АТО позашляховик (ФОТО)

  • Друк
  • Email

Вже понад півроку в Україні триває війна. Наша армія була абсолютно не готова до військової агресії, адже всі 23 роки незалежності її руйнували. Проте, завдяки скоординованим діям волонтерських організацій, українського народу та держави, за цей короткий термін армія набула зовсім іншого вигляду. Але проблеми із забезпеченням все таки залишились.

Зокрема, військових, що воюють на сході України дуже турбує проблема транспортного забезпечення. Стара, не придатна до сучасних умов ведення війни техніка не дає змоги нашим Героям якісно виконувати бойові завдання. Але, знову ж таки, дяка, що існують небайдужі активні та дієві люди - волонтери.

Завдяки волонтерам ініціативної групи людей "Українська варта", що опікуються кіровоградським 34-им мотопіхотним батальйоном, підрозділ отримав дуже потрібний їм позашляховик. Автомобіль марки Nissan Patrol волонтерам допоміг дістати та переобладнати генеральний директор ТДВ "М'ясокомбінат "Ятрань" Андрій Павлович Райкович.

Наразі позашляховик вже доставлений в зону АТО в розташування 34-го мотопіхотного батальйону.

Волонтер "Української варти" Борис Смалиус особисто пригнав автівку хлопцям.

Також кіровоградським героям приїхали персональні посилки від родичів та друзів, теплі речі та ковдри, питна вода, плам'ягасники, тощо.

Читайте також: Борис Смалиус: Прийшов час брати відповідальність на себе. Дати собі відповідь: що я конкретно сьогодні зробив, щоб Україна була трохи кращою державою (ФОТО)

 

фото Юлії Мартинюк

Останнє редагування Четвер, 13 листопада 2014 13:39
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

1 коментар

  • Коментувати Володимир Четвер, 13 листопада 2014 14:56 Автор Володимир

    Доведеться тепер ковбасу "Ятрань" купувати :) Дякую Вам Люди!

Додаткова інформація