В Кіровограді презентували поетичні хроніки АТО (ФОТО, ВІДЕО)

  • Друк
  • Email

Сьогодні, 12 листопада, в Кіровограді, в інформаційно-аналітичному центрі "Перевесло", відбулась презентація поетичної збірки “І плаче росами земля..Хроніки АТО”.

До збірки ввійшли твори кращих поетів міста Кіровограда і області, які відгукнулись словом на трагічні події в країні. Ідея проекту належить поетесі з Олександрівки Оксані Шпирко, вона ж у співпраці з Наталією Бідненко стала упорядником книжки.

Під однією палітуркою зібрані вірші 19 поетів, кожен із яких надав по кілька найсильніших своїх текстів.

Видана збірка на кошти меценатів.

Як і будь-яке зібрання, збірка має більш сильні і більш слабкі тексти, але загальний рівень поезії є досить високим, що дозволяє вважати її якісним зрізом поетичного середовища міста.

Глобальні перетворення, які переживає Україна, болісний і непростий процес становлення нації знаходять своє відображення і в літературі.Значно зросла питома вага якісної україномовної поезії —для багатьох кіровоградських поетів відбувся дебют з віршами українською. Проникливі щирі рядки про найважливіше одразу легко лягають на музику. Під час презентації звучали пісні на слова Наталі Бідненко у виконанні Олексія Шульги.

Більшість віршів написані в традиційному силаботонічному стилі, жанрово — переважно лірика, філософські рефлексії, елегії.

Всі охочі мали можливість придбати книгу і отримати автограф від авторів. Кошти, зібрані з продажу книжок, передані волонтерам Армії SОS і будуть спрямовані на допомогу українським військовим, що стоять на захисті державності.

Останнє редагування Середа, 12 листопада 2014 18:52
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація