Меценати одягли кіровоградських "кіборгів" у "розгрузки" (ВІДЕО)

  • Друк
  • Email

Спецпризначенцям 3-го кіровоградського полку спецпризначення передали розвантажувальні(тактичні) жилети, які були пошиті за спеціальним індивідульним замовленням саме для військовослужбовців в/ч 0680, які несуть службу в зоні АТО.


Меценатом "кіборгів" виступила Кіровоградська філія ПриватБанку, яка перерахувала виконавцям замовлення 200 тис. грн.

“Потреба в тактичних жилетах існувала вже дуже давно, - розповідає Віталій Пікулін, начальник військової частини 0680, - без них неможливо в бою. В нашу першу ротацію в зону АТО діставали та купували їх самостійно, хто де міг, але їх якість бажала кращого, і вони вийшли з ладу через пару місяців. Дякуючи ПриватБанку ми отримали можливість замовити їх з якісного матеріалу та за індивідуальним дизайном. Для кожної військової спеціальності ми замовили окремий дизайн, відповідно до вимог професії - розвідника, снайпера чи десантника. Кожен з них носить спеціальне військове спорядження і потребує тих чи інших кишень та кріплень, відповідно до роду їх діяльності”.

Керівник регіонального прес-офісу Кіровоградської філії ПриватБанку Анжела Дзінзюра повідомила, що станом на 1 листопада на допомогу армії співробітниками ПриватБанку і його клієнтами зібрано понад 11 млн грн. Кошти спрямовані на закупівлю бронежилетів, іншої армійської амуніції бійцям АТО, медичного обладнання та медикаментів для військових госпіталів. Підтримати бійців можна, перерахувавши гроші через банкомат або термінал самообслуговування ПриватБанку, Інтернет-банк Приват24 або сайт банку. Мінімальна сума благодійних внесків - без обмежень.

відео: сюжет програми "У розрізі тижня" телеканалу TTV

Останнє редагування Понеділок, 10 листопада 2014 15:49
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація