"Укропам" - борщ з укропом))). Кіровоградські військові в зоні АТО скуштують домашній борщ "Слава Україні", приготований кіровоградськими активістками (ФОТО)

  • Друк
  • Email

Військові 34-го мотопіхотного батальйону мають змогу скуштувати традиційну українську страву борщ, який був приготований для них на батьківщині в Кіровограді. Як він туди потрапить, спитаєте ви? А дуже легко!
Справа в тому, що кіровоградські активістки, на чолі з Лілею Місюнею, приготували для наших Героїв натуральний борщ-напівфабрикат, який вони законсервували у трилітрові банки. 18 таких банок відправляться в розташування кіровоградського 34-го мотопіхотного батальйону. Щоб скуштувати запашного борща, хлопцям варто туди додати води і картоплі.
Нагадаємо, Ліля Місюня з дівчатами вже давно допомагають нашим хлопцям в АТО. Неодноразово організовували благодійні розпродажі, кошти з яких передавали на потреби військових. Один з таких ярмарків проходив і на День міста.
От і цього разу дівчата приготували надзвичайну посилку для кіровоградців в АТО. Крім борща, хлопці скуштують також шпик, з любов'ю приготований дівчатами. Активістки сказали, що як хлопцям сподобається, то наготують ще.

Можна подумати, що існує такий варіант, що їм не сподобається домашній борщ та запашне сальцеsmiley...


А доставлять все це у зону АТО активісти ініціативної групи людей по допомозі 34-му мотопіхотному батальйону "Українська Варта".

Активісти «Української Варти» також повідомили, що Маловисківське управіння газового господарства передало їм 20 пропанових балонів, знятих з вжитку, для виготовлення буржуйок, щоб зігріти наших вояків.

Останнє редагування Неділя, 09 листопада 2014 12:32
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація