Кіровоградські теплопостачальники не можуть розпоряджатись заробленими коштами

  • Друк
  • Email

З цього опалювального сезону теплопостачальні підприємства не лише Кіровограда, а й усієї України, створили спеціальні рахунки для всіх видів споживачів у Державному ощадному банку України, повідомляють кіровоградські тепловики.

 

Всі розрахунки за послуги, надані підприємствами, в тому числі і „Теплоенергетиком”, можуть здійснюватись лише в рамках цих рахунків. Такі зміни вступили в дію завдяки Постанові Кабінету Міністрів №217 від 18 червня 2014 року „Про затвердження Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки зі спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з гарантованим постачальником природного газу”.

Дане нововведення обмежує можливість теплопостачальних підприємств розпоряджатись коштами, що надходять від абонентів за спожиті послуги. Раніше теплопостачальники мали алгоритм розподілу коштів від НАК „Нафтогазу. Відтепер же долею виплат, що надійдуть від абонентів, опікується НКРЄ.
Для потреб теплопостачальних підприємств, серед яких і КП „Теплоенергетик”, комісія залишає 61% від розрахунків, які здійснює населення, 9,35% від виплат бюджетних організацій та 16,25% від сплат інших споживачів. При цьому, як показує багаторічна практика, за отримане теплопостачання в середньому щомісяця розраховується 60% споживачів усіх видів. Чи збережеться такою ж кількість справних платників, при збільшених тарифах, прогнозувати складно. В той же час, за дії вищезазначеної постанови, виключно на ці кошти підприємства і мають підтримувати свою життєдіяльність – виконувати поточні ремонти, сплачувати зарплатню своїм робітникам, закуповувати природній газ та інше.
В таких умовах виникає питання можливості повноцінного функціонування „Теплоенергетика”, адже дохідна частина підприємства в нових умовах суттєво зменшується, а витрати, зважаючи на зношеність техніки та одночасний з цим ріст цін на її ремонт або заміну, збільшуються. Незважаючи на значні труднощі, колектив підприємства робитиме все від себе залежне та можливе для того, або споживачі отримували якісні та своєчасні послуги.

Останнє редагування П'ятниця, 07 листопада 2014 15:53
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація