"Надайте волонтерам відповідний статус, і нехай вони займаються забезпеченням, і до нас все буде доходити, бо вони відповідальні, і не крадуть собі", - заступник командира 24-го штурмового батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт (ВІДЕО)

  • Друк
  • Email

Як ми вже повідомляли, сьогодні в Кіровоградському прес-клубі відбулася прес-конференція заступника командира 24-го штурмового батальйону «Айдар» Валентина Лихоліта та волонтера Павла Кучеренка, який опікується цим добровольчим підрозділом.
Зокрема, військовик приділив велику частину своєї розповіді темі забезпечення підрозділу та волонтерам, що його опікують.

"Міноборони забезпечує армію незрозуміло як. Якби не волонтери, то невідомо як би ми воювали", - констатував він. - "Надайте волонтерам відповідний статус, і нехай вони займаються забезпеченням, і до нас все буде доходити, бо вони відповідальні і не крадуть собі".

Також Валентин Лихоліт розповів, що до визволення міста Щастя, 80 % його мешканців бажали жити в ЛНР чи ДНР, а зараз, вони хочуть бути в Україні.
Детальніше дивіться на відео:

Останнє редагування Четвер, 06 листопада 2014 17:38
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація