Терористи, всупереч укладеному перемир'ю, атакували блок-пост 34-го батальйону тероборони

  • Друк
  • Email

Замполіт 34-го батальйону територіальної оборони Марат Сулейманов повідомляє, що всупереч укладеному перемир'ю, сьогодні вранці терористи атакували 7-й блокпост батальйону, йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Батальйон "Батьківщина".
За словами замполіта сьогодні о 7:10 ранку терористи ДНР відкрили щільний мінометний вогонь по блокпосту.

Після того як кілька десятків мін обрушились на укріплення добровольців, бойовики рушили в атаку.

З боку Горлівки, ударна група терористів на двох броньованих джипах, та за підтримки танка, відкрила вогонь по українцях зі стрілецької зброї, намагаючись прорватись на блокпост БТРО. Однак бійці, вкотре довівши свій професіоналізм, вчасно зреагували на атаку та відкрили вогонь у відповідь. Без жодних спецзасобів вони знищили один автомобіль бойовиків, розстрілявши його з автоматів.

"Автомобіль, на якому терористи хотіли увірватись на блокпост було знищено іще на підходах", - доповів Сулейманов, який наразі перебуває на блокпосту разом із вояками. - "Його екіпаж у складі 4-х бойовиків ліквідовано. Один терорист потрапив у полон. Другий джип також було пошкоджено, але його екіпаж зумів покинути місто сутички".

Розстріляний джип наразі перебуває на блокпосту, а угруповання терористів відступило. Жодних втрат серед воїнів батальйону немає. Кількість убитих супротивників та їх приналежність до підрозділів бойовиків уточнюється. Наразі командування батальйону чекає на експертів з ОБСЄ які мають задокументувати грубе порушення перемир'я з боку терористичної організації ДНР. Замполіт батальйону обіцяє повідомити подробиці згодом.

Останнє редагування Понеділок, 03 листопада 2014 12:42
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація