У 34-го батальйону тероборони віднімають статус добровольчого

  • Друк
  • Email

Замполіт Батальйону "Батьківщина" Марат Сулейманов повідомляє, що за наказом командування 34-й кіровоградський батальйон "Батьківщина" віднині не буде батальйоном територіальної оборони.


Натомість добровольче формування, стане одним з батальйонів 57-ї мотострілкової бригади.

 

"Для нас це катастрофа", - стверджує Сулейманов. - "Ми прийшли на війну як добровольці, як територіальна оборона. За законом ми мали знаходитись тут лише один рік, після чого повернутись до сімей. А тепер ми будемо тут рівно стільки скільки цього забажає командування!"

За словами замполіта, рішення було прийнято без жодної участі добровольців та командирів. Бійців просто поставили перед фактом. Дане рішення набуло чинності 26 жовтня. Новина спровокувала широке невдоволення серед добровольців, серед яких є як прості містяни так і професійні військові. Більшість з них прийшла в батальйон через "Рух Опору", і виступала на фронт як добровольці. З перших днів конфлікту "Батьківщина" була на передовій, самотужки звільнила 6 населених пунктів, ліквідувала 2-х ватажків ЛНР, утримувала 10 блокпостів на передовій та готувалась до звільнення Горлівки. Чому один з найбільш боєздатних батальйонів раптово примусово включили до іншої бригади - загадка.

"Ми вкрай невдоволені таким рішенням, та не збираємось закривати на це очі", - стверджує замполіт. - "Сподіваюсь, що командування перегляне свою думку та ми зможемо і надалі виконувати свій добровольчий обов'язок".

 

Джерело: Батальйон "Батьківщина"

Останнє редагування Понеділок, 27 жовтня 2014 12:24
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація