Кіровоград. Семеро кандидатів в нардепи звернулись до Порошенка з вимогою скасувати призначення Кузьменка (ФОТО)

  • Друк
  • Email

Як ми вже повідомляли, вчора, під час прес-конференції, присвяченої підписанню меморандуму про чесні вибори між кандидатами по 99 округу, Сергій Михальонок вніс пропозицію внести окремим пунктом в текст меморандуму вимогу про дотримання закону про люстрацію і відставку Сергія Кузьменка з посту голови ОДА.

Цю ідею підтримав також Микола Гречуха, кандидат від ПП "Сила Людей". Кандидати домовились зустрітися для підписання цього звернення о 12.00 в кіровоградському Прес-клубі.

 

У зазначений час, на обумовленому місці з'явилися Сергій Михальонок, Павло Топчій, Лариса Онул, Микола Гречуха, Тетяна Бородіна та кандидат по 102 округу Андрій Лаврусь. Пізніше приєднався також і Василь Ращупко.

В свою чергу, не з'явились на підписання Костянтин Яриніч, Максим Березкін, Артем Стрижаков, Наталя Шевченко та Олександр Гавриленко.

"Вчора я запропонував всім присутнім зустрітися сьогодні для підписання звернення до Президента з вимогою виконувати закон про люстрацію, і відмінити указ про призначення Сергія Кузьменка головою ОДА", - розповів Сергій Михальонок. - "Запрошені були всі підписанти меморандуму, але чомусь сьогодні частина з них не з'явилася. Можливо у них змінилася думка, а можливо вони не бажають, щоб закон про люстрацію почав діяти... Чому так відбувається, треба запитати у них самих".

Під час прес-конференції Павло Топчій запропонував доповнити текст звернення.

"Для того, щоб у нас були всі підстави вважати, що Сергій Кузьменко підпадає під критерії Закону про люстрацію, пропоную зазначити в тексті звернення, що він займав ще й посаду голови Олександрійської РДА та заступника голови Кіровоградської ОДА", - запропонував кандидат.

З доповненням також виступила Лариса Онул. Вона запропонувала додати до підписів кандидатів в нардепи підписи громадян Кіровоградщини під зверненням Кіровоградського Євромайдану про вимогу до Порошенка відмінити свій указ про призначення пана Кузьменка головою Кіровоградської ОДА.

"Вчора під час підписання меморандуму про чесні вибори було сказано багато пафосних слів слів щодо об'єднання та підтримки, і жоден учасник не висловився проти", - висловив свою думку Микола Гречуха. - "Сьогодні ці люди не прийшли. Тобто ми можемо зробити єдиний висновок - ці люди вже починають формувати підлабузницьку компанію, яка грає на користь очільника ОДА та Президента, і готові підтримувати навіть незаконні їх рішення".

В підсумку, 6 кандидатів у нардепи по 99 округу та один зі 102 окуругу, поставили свої підписи під зверненням, з врахованими поправками.

Останнє редагування Середа, 08 жовтня 2014 15:57
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

2 коментарі

  • Коментувати Центр Середа, 08 жовтня 2014 16:35 Автор Центр

    значит нужно выбирать исключительно из числа подписавших! остальные потенциальные тушки и предатели!

  • Коментувати Пі Хто Середа, 08 жовтня 2014 16:15 Автор Пі Хто

    засранці-ригоанали й не підписали!

Додаткова інформація