Версія для друку

Що ми їмо? Що з цим робити?

Ми щодня бачимо по телевізору і чуємо по радіо про продукти харчування, які містять небезпечні речовини або генетично-модифіковані організми, про жахливі порушення технік виробництва з боку вітчизняних виробників, чуємо також про наслідки таких явищ. Це не є новина, і люди вже якось навіть отримали імунітет до такого роду повідомлень. Зазвичай люди не сприймають інформацію з телевізору або радіо, тобто сприймають, але не пов'язують її з собою. Частіше ми думаємо що це відбувається десь там далеко, десь у віртуальному світі або в іншій галактиці.

 Що там казати я й сам, іноді ловлю себе на нерозумінні того, що люди, які потрапляють в такі ситуації це сусіди по квартирі, колеги по роботі знайомі, рідня і просто попутники в громадському транспорті. 


Проте повернемось до головного питання - низького рівня якості харчових продуктів. Так, бажаємо ми цього чи ні, ми скуповуємось в супермаркетах і споживаємо продукти які там купили. Змінити це не можливо! Але всі знають, коли гора до Магомеда не йде, що робить Магомед. Так і ми, спробуємо зайти з іншого боку, а саме захиститись від "недобросовісного виробника" власними силами. Обговорення цих проблем, винесення їх на великий загал, може стати і стане важливим кроком в боротьбі за якісне харчування українців. Не можна казати що до цих пір нічого не було зроблено в цьому напрямку, обговорення проблеми на телебаченні, в газетах, інтернет форумах дає надію на позитивні зміни у майбутньому. Та поки що, ми їмо ковбасу в якій немає м'яса, сметану в якій немає молока, споживаємо  фарбники, підсилювачі смаку, консерванти, ароматизатори, замінники цукру та решти натуральних продуктів. Доходить до того, що в гонитві за наживою (через економію на сировині), виробник використовує у виробництві відверто отруйні суміші та речовини. Як в умовах глобальної корупції та при неспроможності влади контролювати цей процес, захистити себе від тих, хто готовий покласти здоров'я нації на алтар власної жадібності?


Слава Ісусу, є інтернет, який дозволяє людям які мають спільні погляди або прагнення, об'єднуватись і боротися разом і разом досягати спільної мети. Ми не будемо вигадувати велосипед і підемо найлегшим і найшвидшим шляхом - обговорення проблеми в соціальних мережах. Спеціально під це питання я відкрив сторінку в фейсбуці, мета якої є в поширенні інформації про виробників які не дотримуються стандартів виробництва, продукти які завдають шкоди здоров'ю людини, про факти порушень на підприємствах-виробниках тощо. Для всіх зацікавлених ось посилання на сторінку.
 

Як що ви працюєте на виробництві і стали свідком серйозних порушень стандартів якості, як що ви маєте інформацію про те, що той чи інший продукт харчування містить шкідливі або отруйні речовини, як що вам не байдуже власне здоров'я та здоров'я ваших дітей - напишіть про це, нехай про це знають всі .

Останнє редагування Середа, 29 травня 2013 16:49
Loading...

1 коментар

  • Коментувати Тютюн до люльки Четвер, 30 травня 2013 10:43 Автор Тютюн до люльки

    Це дуже болюче питання для українців, ми скільки завгодно можемо боротися за нашу мову, за незалежність за європейські цінності, але якщо ми вчасно не розпочнемо боротьбу за якість життя, не буде кому боротися в майбутньому за всі ці речі.

Додаткова інформація