Знову про Майдан. Який він зараз?

Останнім часом все більше критики лунає в сторону київського майдану. Що з ним робити, куди дітися людям, які там живуть?

Віталій Кличко неодноразово в Київраді,  на Майдані пропонував з’їхати в санаторії  тим, хто немає де жити. Виходити на протест лише за потреби.

Однак в усьому цьому, здається, хаосі досі не вирішенні питання покарання винних у масових вбивствах, створення меморіалу Небесній сотні. Також на Майдані говорять про те, що у нинішньої влади відсутній відкритий діалог  з громадою, політики все менше уваги приділяють думці Майдану.

 Активісти третьої та козацької сотень, у коментарі Перевеслу, однаково переконанні, що «Майдан – це  тиск на вже нову владу»

Наразі на центральній площа Києва  біля 14 активних сотень і до тисячі майданівців. Звісно, у кожного із них власна історія пов’язана з Майданом, однак більшість людей тут живе із зими. Крім того, з березня живуть  переселенці з Криму, також є люди з Донецької та Луганської областей.

На жаль, на Майдані як і в будь – якому закритому середовищі є друзі, а є й вороги. Нещодавно, вночі 7 липня,  мав місце неприємний інцидент із знищенням гей-клубу активістами «Патріот України». Самооборона Майдану, зі слів очевидців, хотіла перешкодити цьому. В результаті конфлікту поранення з травматичної зброї отримали чотири людини з Самооборони Майдану. Активісти сотень вважають, що це була провокація для дискредитації Майдану політиками. Якими конкретно, називати активісти не захотіли.

Щодо контролю Майдану.

Громадська організація "ВО Майдан", яка під час повалення режиму сім’ї  була впливовою структурою нині втратила свій вплив і більше не є дієздатною. Є Самооборона, однак її актив зараз на Сході, ті, хто в Києві допомагають  своїм.

Тому Майдан наразі невпорядкований організм, авторитетів з Євромайдану зараз на місці немає.

Однак варто пам’ятати, що  Революція гідності була породжена народом, тому вирішувати про те, залишатися людям для контролю влади чи ні, має саме суспільство, а не окремі чиновники чи представники влади (чинячи провокації)

 

Останнє редагування Субота, 12 липня 2014 09:43
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація