Четверте дихання Майдану.

22 грудня на недільному зібрані було створено Народне об'єднання "Майдан" (НОМ), прийнята відповідна резолюція, про це вже писало ІАЦ «Перевело».

Щодо абревіатури НОМ. Одразу згадалося, що у Давній Греції НОМ мало декілька визначень: гімн, присвячений Аполлону та адміністративний округ. Довкола Майдану зараз точиться багато дискусій, щодо його фестивальної начинки: збільшується сцена, з’являються нові мистецькі проекти, аніматори, та щодо Майдану як держави в державі (повноцінна незалежна структура Майдану може жити поза владою, опозицією).

Результати місячного Майдану й останнього масового зібрання вже дають свої плоди. По-перше, люди консолідуються, люди починають розуміти, що і влада, і опозиція це наша заслуга, це наше теперішнє обличчя. Міняється кожен - міняється і влада.

Однак хочу сказати, що ми працюємо у пів сили, і це очевидно. Людей все менше в ночі, побільшало злодіїв, з регіонів люди збираються приїжджати на Майдан лише на новий рік. Невже думка про те, що нас «злили», не привід рішучіше про себе заявляти?

По-друге, масові знижки, принаймні по київських магазинах, на товари партії регіонів це вже привід задуматися, а чи нас чують і чи дієвий Майдан? Погіршення здоров’я у гаранта – це не реакція на Майдан? Антимайдан згорнувся, і ми зосередимося на собі.

Гарячі дискусії між активістами та прихильниками Майдану щодо НОМ – це вишкіл на витримку.

 Тож Майдан крокує у новий вимір дихаючи на повні груди, приєднуйтеся. Майдан – це нова Україна!

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

1 коментар

  • Коментувати Ігнатов П'ятниця, 17 січня 2014 10:14 Автор Ігнатов

    Революція не може сидіти на барикадах.
    То вже не революція, то висиджування геморою.

Додаткова інформація