Майдан - особливості і переваги

Люди, як основний потенціал Майдану, стають голосом/пульсом України. Вони віддзеркалення внутрішнього/зовнішнього майданівського феномену.

Прихильники поділяються на активних і пасивних. Активні долучаються безпосередньо, моніторять новини – слідкують за потребами Майдану. Це своєрідний, вже 28 денний, генератор, що циркулює повноцінно, безпосередньо, з власними питаннями і регулярними пошуками відповідей. Вони втомлені, але не розгублені, вони на власних регіональних Майданах дихають в унісон основному Майдану.

Мапа Майдану розростається і закономірно поповнюється новими активістами. Тривалість Майдану не вичерпала свої ресурси, а навпаки випустила на поверхню глибші ресурси. Вони – то і ведуть крізь примару теперішньої влади власну ідею, без думки якої, здається, не відбудеться вже жодна подія. Ці ідеї – це потреби перехідних змін, інакших спроб і новітніх пошуків.

Щодо пасивних прихильників, то їхня дотичність відчутна в критичні моменти, і ця дотичність вбиває нинішню владу  кількістю.

            Щодо тези про відсутність вождя і панування хаосу, можу, для переконання в протилежному, порадити таким людям піти на нічний Майдан у Києві. Саме в ночі відчувається смак протесту, що дозрів і набуває окреслених форм.  Протестна хвиля стає сильнішою. Ні погрози, ні арешти, ні побиття не зламали тих людей, які відчули їх на собі.

            Майдан показав себе платформою змін конкретно кожної людини.

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація