"Кіровгорад - місто торгашів!"

 

Виростає біля школи № 35, по вул. Попова, торговельний  комплекс. Місце для зведення цього комплексу куплене, у керівництва школи, за євро вікна. Тож, окрім генделиків і риночків, впритул до школи зводиться нова ринкова структура з порушенням усіх можливих правил.

Ми, громада, міста Кіровограда в питанні торговельного комплексу по вул. Попова стикнулися із суперечністю трактування законів, з підкупністю як освітян, так і чиновників, байдужістю до думки громади. Чи поставленні євро вікна дають право порушувати заборону будівництва біля шкіл у межах 100 метрів? Хто поверне лавочки і насадженні дерева, кущі, які викорчувані на раз?

Нагадаю, що в юридичному аспектіі все майже гладко. Рішенням міськради було змінено призначення цієї ділянки(спочатку як рекреаційної зони), внесенні зміни в генеральний план для будівництва. Була виділена земельна ділянка і передана в оренду фізичній особі, строком на 10 років під розміщення торговельного комплексу, площа забудови 2091 кв.м, а загальна площа 4100 кв.м. У 2010 році було укладено договір суборенди земельної ділянки з підприємством ПП "АПСНИ", були виданні містобудівні умови й обмеження. Також, вважається, що умови обмеження санітарних зон забудовником враховані: заземлення, покрівля з негорючих матеріалів.

За словами Арістава Анзора, директора ПП "АПСНИ", планується будівництво соціального магазину 64 кв.м. з усіма зручностями, медичним пунктом, юридичною конторою, озелененням, дитячим майданчиком. Те, що він мешкає поблизу майбутнього комплексу дає гарантії того, що буде краще, аніж було. Пенсіонери, небагаті люди матимуть змогу купити дешевше товар, продавці, а робочих місць планується надати 160, матимуть затишніші умови своєї роботи.
Чи ефективно використана міська територія - питання залишається як до влади, так і до мешканців району.

Однак, на сьогодні, очевидно,  вулиця  Попова - "ринконізується"

Останнє редагування П'ятниця, 22 листопада 2013 12:28
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація