Опір міська влада Києва не витримала…. і розбіглася!

Сьогодні, під Київською міською радою, ми були свідками, як сила думки і завзятість небагатьох-небайдужих зупинила неправомірні дії, нелегітимної спроби засідання Київської міської ради. Охорона міліції, беркуту і  тітушок «розійшлася» під тиском вчителів, лікарів, народних обранців, і значної кількості тих, хто протестує.

Виглядало все огидно, з точки зору елементарних людських етичних цінностей. Викриття істинного ставлення до людей, впершу чергу, до себе, як до обраної народом влади. Це показово засвідчило, що влада, починаючи з центру, гниє.  Заради продовження перебування себе на чолі міста люди опускаються до криків, образ, силових методів, і циркових 12 – ти хвилинних виступів у кулуарах приміщення міської ради. 

Різні суми називали ті, що приходили «підтримати» Київську міську раду. Виникає питання. Чи  ці мізерні надбавки держслужбовцям дозволять спати солодко, у столиці? Чи завтра не замахнуться на їхнє житло, чи не ґвалтуватимуть, не погрожуватимуть їхнім дітям? Тим, хто думає це ще одна, вкотре, провокація з боку влади. Сподіваюся, відкриються очі ще сотні людей, аби зняти пилину тим киянам, що «залежні» від слів телевізора і злитої брехні.

 

Невже мало було приводів задуматися кожному високопосадовцю? Годі дерибанити землю країни, намагатися будувати незаконно, брати великі відкати і хабарі! Невже не  зрозуміло, що наростає протест, що піднімається сила опору і далі краще так не жартувати!

Останнє редагування Середа, 23 жовтня 2013 10:55
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація