Політична реклама - політична агітація

Що ж таке передвиборна агітація?


В першу чергу, це діяльність з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата у депутати.


Від початку стартової кампанії ми бачимо масове розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів у ЗМІ, які намагаються заробити на кандидатах, а останні на медіа. На чесність і чистоту депутата часто не звертають увагу, адже гроші рівносильні «гречці», якою формується електорат.
Зауважу, за статтею 68 Закону про вибори розміщення агітації «може здійснюватися лише у разі фінансування із коштів фонду  кандидата».

Однак, чи думає редактор/журналіст, коли ставить проплачений передвиборний матеріал, що кандидат у нардепи ще кілька місяців тому закликав (або був в схемі «сім’ї») до ліквідації незалежності України, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, пропагандував війну, насильство, розпалював ворожнечу.


То ж журналісти, подумайте перед тим як вам скидають на карточку або дають у конвертах  - хто вас купує? якими ж методами досягається підтримка кандидатів у депутати? чи партія сказала «треба»!!! – знайомтесь, це ваш депутат! чи всі ляпи пробачаються за підвищення/гроші, чи знов за рибу гроші?


Пам'ятайте, ЗМІ допомагають читачам / глядачам розібратися в тому, що конкретно обіцяють кандидати, що стоїть за цими обіцянками, як кандидати будуть ці обіцянки виконувати.
ЗМІ сприяють соціальної відповідальності та громадянської активності людей
ЗМІ виконують функцію комунікатора, тобто пояснюють, вирішення яких проблем люди чекають від кандидата, якого вони обирають.

 

 

Останнє редагування П'ятниця, 19 вересня 2014 14:38
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація